Menu
Your Cart

Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Teslimat Bilgileri

Sitemiz üzerinden almış olduğunuz ürünler, ödeme onayından sonra 3 iş günü içinde  kargolanmaktadır. Teslimat adresinin İstanbul Bayrampaşa'ya uzaklığına göre de anlaşmalı kargo firmamız  1 ila 3 gün içerisinde siparişinizi teslim edecektir. 
Kişiye özel hazırlanacak ürünler, hazırlanma ve imalatında geçen sürelere göre farklılık göstermektedir. Bu gibi durumlar ürün sayfalarında belirtilmektedir.
Ürün ile veya teslimi ile ilgili herhangi bir aksilik durumunda üyelik bilgilerinizden veya satın alırken girmiş olduğunuz bilgilerden faydalanılarak size bilgi verilecek ve yapılacak koordine ile işlemlere devam edilecektir. Bu nedenle üye olurken gerçek iletişim bilgilerinizi vermeniz büyük önem arz etmektedir.
Resmi tatil günlerinde teslimat yapılmamaktadır.
Aldığınız  ürünlerin hepsi anlaşmalı olduğumuz  kargo firması ile size ulaştırılacaktır
Satın aldığınız ürünler bir e-posta ile bildirilecektir. Aldığınız ürünlerle ilgili olarak  herhangi birisinin bulunamaması durumunda size eposta ile bilgi verilecek ve temin süresi tarafınıza bildirilecektir.
bnmofis.com internet üzerinden alışveriş yapılan bir  parekende alışveriş sitesidir. Aynı anda alışveriş yapıldığından arada bir aynı ürünün satılması söz konusu olabilmektedir. Bu nedenle ürün stoklarımızda kalmayabilir. Bu gibi durumlarda;
Ödemesini yapmış olduğunuz ürün stokta bittiyse en az  Dört (4) en çok otuz (30) iş günü içerisinde temin edilerek tarafınıza ulaştırılacaktır. Bu süre içerisinde temin edilemeyen ürünlerin ücreti tarafınıza iade edilecektir.
Siteye üye olarak veya üye olmadan alışveriş yaparak yukarıda bulunan şartlara tabi olduğunuzu, sitedeki hizmetlerden yararlanmakla ve kullanmaya devam etmekle; Bağlı olduğunuz yasalara göre sözleşme imzalama hakkına, yetkisine ve hukuki ehliyetine sahip ve 18 yaşın üzerinde olduğunuzu, bu sözleşmeyi okuduğunuzu, anladığınızı ve sözleşmede yazan şartlarla bağlı olduğunuzu kabul etmiş sayılırsınız.