Menu
Your Cart

Fotokopi Kağıtları

Fotokopi Kağıtları A4 A5 A3 Fiyatları

Evde geçirdiğimiz bu süreç içinde bir çok kırtasiye malzemesi ve ağırlıklı olarak fotokopi kağıdı almaktayız. Bu ürünleri toptan satış sitelerinden almak daha makbul olur. Artık fotokopi kağıtları hayatımızın vazgeçilmezleri arasında yerini aldı ve almaya devam edecek gibi duruyor. Artık evlerimiz ofise dönüşmeye ve evde ofis kırtasiye malzemelerinin kullanımı daha çok artmaya başladı ofis kırtasiye sarf malzemelerinde en çok kullanılan ürün gruplarında olan fotokopi kağıtları daha çok ön plana çıkmaktadır bnmofis.com olarak birçok fotokopi kağıdının satışını yapmaktayız fotokopi kağıdı seçerken en çok dikkat edilen konu kağıdın gramajı olmaktadır çoğu yazıcılarda 80 gramlık kağıtlar tercih edilmektedir paket içerisinde 500 yaprak koli içinde 5 paket ve 2500 yaprak kağıt vardır.

Fiyat olarak en uygun fiyatları sunma gayesi içerisindeyiz en iyi fotokopi kağıdı üreticileri ile çalışmak müşterilerimize karşı en büyük sorumluluğumuz olarak görmekteyiz kağıt boyutları a4, a3, a5 boyutları en çok tercih edilenler arasındadır özellikle a4 fotokopi kağıdı tüm sektörlerde açık ara en çok kullanılan üründür.

En İyi Fotokopi Kağıtları

Toptan ve perakende satışını yapmış olduğumuz Markalar Vega Copierbond, Navigator, hp, master, tecnis, impulse, copy laser dir.Marka: Navigator
Navigator A4 Fotokopi Kağıdı Avantajlı Paket 80 g/m² 550 YaprakGelişen teknoloji ile günümüzün her anında dijital baskı teknolojileri ile işlerimizi halletmeye çalışırız. Bu durum ise bizi sürekli elimizin altında kağıt bulundurma ihtiyacına yönlendirir. Fotokopi kağıdı fiyatları incelenirken, en uc..
124,30TL
Vergiler Hariç:113,00TL
Copier Bond A4 Fotokopi Kağıdı 80 g/m² 500 Yaprak
Çok Satan
Marka: Copier Bond
Copier Bond A4 Fotokopi Kağıdı 80 g/m² 500 Yaprak Gelişen teknoloji ile günümüzün her anında dijital baskı teknolojileri ile işlerimizi halletmeye çalışırız. Bu durum ise bizi sürekli elimizin altında kağıt bulundurma ihtiyacına yönlendirir. Fotokopi kağıdı fiyatları incelenirken, en ucuz kağıtlard..
116,60TL
Vergiler Hariç:106,00TL
Navigator A4 Fotokopi Kağıdı 80 g/m² 500 Yaprak x 5 Paket Navigator A4 Fotokopi Kağıdı 80 g/m² 500 Yaprak x 5 Paket
Çok Satan
Marka: Navigator
Navigator A4 Fotokopi Kağıdı Avantajlı Paket 80 g/m² 550 Yaprak x 5 PaketGelişen teknoloji ile günümüzün her anında dijital baskı teknolojileri ile işlerimizi halletmeye çalışırız. Bu durum ise bizi sürekli elimizin altında kağıt bulundurma ihtiyacına yönlendirir. Fotokopi kağıdı fiyatları incelenir..
683,10TL
Vergiler Hariç:621,00TL
Copier Bond A4 Fotokopi Kağıdı 80 g/m² 500 Yaprak x 5 Paket
Çok Satan
Marka: Copier Bond
Copier Bond A4 Fotokopi Kağıdı 80 g/m² 500 Yaprak x 5 PaketGelişen teknoloji ile günümüzün her anında dijital baskı teknolojileri ile işlerimizi halletmeye çalışırız. Bu durum ise bizi sürekli elimizin altında kağıt bulundurma ihtiyacına yönlendirir. Fotokopi kağıdı fiyatları incelenirken, en uc..
641,30TL
Vergiler Hariç:583,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)